Akademia wariatów

Zapraszamy do naszej wspaniałej akademi! Jeśli uważasz, że jesteś godnym wstąpienia wariatem zapraszamy!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-09-16 08:55:13

 Qerdo

Admin  : D

5640048
Call me!
Skąd: Wielkopolska
Zarejestrowany: 2011-09-15
Posty: 62
Punktów :   

Karta Qerdo

Wygląd: obrazek

Imię: Qerdo

Nazwisko: Angelson

Data urodzenia: 11.07.1997

Charakter: Lekko przyjebany człowiek z zajebistym humorem

Historia: Nie pamiętam swojego dzieciństwa . Moja pamięć sięga tylko chwili kiedy obudziłem się w kałuży własnej krwi w jakimś starym, spalonym mieście. Pamiętam jeszcze jakąś twarz... Męską twarz ! Niestety nie pamiętam kto to. Podnosząc się zobaczyłem kartkę, ostrze, pistolet i zakrwawiony nóż. Na kartce było napisane:

"Qerdo tak...  byłeś cierniem w moim oku ! Nie nie zamierzam się Ciebie pozbyć. Szkoda tracić taki talent zabójcy...
Dam ci jeszcze jedną szansę... to do Ciebie należy decyzja czy ją wykorzystasz... musisz tylko {***} broń... zostawiam ci ją... twoje ostrze jak i pistolet...
I tak bądź szczęśli {***} życiu... Następnym razem cię nie oszczędzę !



W niektórych miejscach albo kartka była przypalona albo zakrwawiona ({***}) i nie można było się doczytać jej treści.



Od razu założyłem resztami sił ostrze, schowałem broń i próbowałem wydostać się z tego piekła. Stając na nogi dłonią obtarłem krew z ust, i powiedziałem " HA ! no i co żyje ! chodź walczyć !"
Niestety żadnej reakcji, zawiał tylko mocniej wiatr sypiąc mi piaskiem w oczy. Po około roku ciężkiej wędrówki oo piaszczystych wydm, po góry ogromnych wielkości Dotarłem do małego miasteczka gdzie miejscowi ludzi pomagali mi w rehabilitacji. O dziwo nie byłem leczony lekarstwami a wirusem ! Ponoć ten wirus może powodować mutacje części ciała. Pamiętam że po jakimś roku miałem przypadek że zamiast ręki zrobiło mi się coś na kształt ostrza ! Skóra straciła swój kolor i zrobiła się czarna, w ogóle nie wrażliwa na ból ! Niestety nie umiem kontrolować tego. Ale teraz JESTEM ! gotów na nowe wyzwania i przygody !

Zainteresowania: Komizmem, technologią, sportem, muzyką, bronią

Magiczne umiejętności/ nietypowe pochodzenie: (nieobowiązkowe), Moja ciało potrafi mutować w dziwaczny sposób. Niestety nie mam na to wpływu.

Klasa:

Grupa: -----

Pokój: 1

Herminki: 5000

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bakugan-nevvestroja.pun.pl www.mgz.pun.pl www.tenis.pun.pl www.wyborczatogowno.pun.pl www.pytam.pun.pl